Organisatie

Patrick Volders
Voorzitter & Financiën

Tel.: 06-4604 6068

E-mail: p.volders@abcvaals.nl

Thijs Jussen
Secretaris & Accommodatiebeheer

Tel.: 06-5103 4569

E-mail: m.jussen1@kpnplanet.nl

Björn Geelen
Coördinator Seniorencommissie

Tel.: 06-4938 9893

E-mail: bjorngeelen@outlook.com

Roland Savelberg
Coördinator Jeugdcommissie

Tel.: 06-1013 1781

E-mail: rsavelberg68@gmail.com

Herman Wehkamp
Bestuurslid PR, Sponsoring & Activiteiten

Tel.: 06-1547 8669

E-mail: hermanwehkamp@home.nl

Rick De Vreeden
Bestuurslid

Tel.: 06-1499 6099

E-mail: rickdevreeden@gmail.com

Algemeen

Björn Geelen
Commissiecoördinator

Tel.: 06-4938 9893

E-mail: bjorngeelen@outlook.com

Rick De Vreeden
Commissielid
Kleding & Materialen

Tel.: 06-1499 6099

E-mail: rickdevreeden@gmail.com

Herman Wehkamp
Commissielid
Website & Social Media

Tel.: 06-1547 8669

E-mail: hermanwehkamp@home.nl

Werkgroep Voetbaltechnische zaken

Björn Geelen
Algeheel Coördinator

Tel.: 06-4938 9893

E-mail: bjorngeelen@outlook.com

Rick De Vreeden
Coördinator selectie senioren

Tel.: 06-1499 6099

E-mail: rickdevreeden@gmail.com

Herman Wehkamp
Coördinator lagere senioren

Tel.: 06-1547 8669

E-mail: hermanwehkamp@home.nl

Gaby Spierts
Coördinator damesvoetbal

Tel.: 06-1895 3506

E-mail: gabyspierts@hotmail.com

Simon Geerkens
Technisch adviseur

Tel.: 06-4250 8384

E-mail: sgeerkens@home.nl

Werkgroep Administratie & Organisatie

Björn Geelen
Financiën, Contributies & Ledenadministratie

Tel.: 06-4938 9893

E-mail: bjorngeelen@outlook.com

Michael Schiffers
Administratie

Tel.: 06-2502 4398

E-mail: m_schiffers@hotmail.com

Werkgroep Wedstrijdzaken

Bart Soetens
Wedstrijdsecretaris & Scheidsrechterscoördinator

Tel.: 06-2153 1985

E-mail: soleva@home.nl

Erik Schols
Consul

Tel.: +49 171 7713 132

E-mail: erikschols@hotmail.com

Algemeen

Roland Savelberg
Commissiecoördinator

Tel.: 06-1013 1781

E-mail: rsavelberg68@gmail.com

Tim Langohr
Kleding & Materialen

Tel.: 06-2509 1100

E-mail: tim-annemiek@hotmail.com

Werkgroep Voetbaltechnische zaken

Roland Savelberg
Algeheel Coördinator

Tel.: 06-1013 1781

E-mail: rsavelberg68@gmail.com

Bjorn Nicolaije
Coördinator JO15-JO17-JO19

Tel.: 06-2502 6980

E-mail: niciolaye@home.nl

Guido Gubbels
Coördinator JO11-JO13

Tel.: 06-1156 2774

E-mail: g_gubbels@hotmail.com

Pascal Schmets
Coördinator JO8-JO9-JO10

Tel.: 06-5121 6801

E-mail: pschmets@hotmail.com

Nicole Mommer
Coördinator JO7

Tel.: 06-5113 8243

E-mail: nicolemommer@gmail.com

Simon Geerkens
Technisch adviseur

Tel.: 06-4250 8384

E-mail: sgeerkens@home.nl

Werkgroep Administratie & Organisatie

Raymond Winkens
Financiën

Tel.: 06-2197 4560

E-mail: rwinkens@home.nl

Melanie Winands-Rupp
Contributies

Tel.: 06-5121 6801

E-mail: m.rupp@home.nl

Tim Lindelauf
Ledenadministratie

E-mail: tam.lindelauf@gmail.com

Werkgroep Wedstrijdzaken

Tim Langohr
Wedstrijdsecretaris

Tel.: 06-2509 1100

E-mail: tim-annemiek@hotmail.com

Jelle Teheux
Scheidsrechterscoördinator

Tel.: 06-4672 6297

E-mail: jelle@teheux.info

Erik Schols
Consul

Tel.: +49 171 7713 132

E-mail: erikschols@hotmail.com

Patrick Volders
Commissiecoördinator

Tel.: 06-4604 6068

E-mail: p.volders@abcvaals.nl

Frederic Moitzheim
Commissielid

Tel.: 06-3451 3536

E-mail: fmp1989@hotmail.de

Linn Staps
Commissielid

Tel.: 06-8321 2899

E-mail: linnstaps@gmail.com

Annemiek Leurs
Commissielid

Tel.: 06-4220 7753

E-mail: tim-annemiek@hotmail.com

Manon Fanchamps
Commissielid

Tel.: 06-2095 6385

E-mail: manonfanchamps@gmail.com